ULOTKI
PLAKATY
WIZYTÓWKI
WPADNIJ I
WYDRUKUI TO Z NAMI!
POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ
WYKLEJANIE WITRYN ORAZ SAMOCHODÓW POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE RZESZOWA DOSTAWA GRATIS* *PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300ZŁ NETTO

Teczki reklamowe

W pracy jak i życiu prywatnym stykamy się na co dzień z wieloma dokumentami. Czasem jest ich tak dużo, że można po prostu się w nich pogubić. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji zamów dla swojej firmy teczki reklamowe. Dzięki temu dokumenty są uporządkowane, nie niszczą się i możesz je wygodnie przechowywać. Ponadto umieszczone na teczce logo firmy, czy jej nazwa to ciekawy sposób reklamy. Teczki reklamowe to gadżet niezbędny podczas szkoleń, spotkań biznesowych.

Nasza drukarnia oferuje teczki standard (jednobigowe lub dwubigowe 5,5 mm) oraz teczki standard plus (jednobigowe lub dwubigowe 5,5 mm oraz 10 mm co pozwoli na przechowanie większej ilości dokumentów). Dodatkowo teczki mogą zostać uszlachetnione poprzez folię (mat, błysk, soft touch) lub lakier UV, który uwydatni poszczególne elementy graficzne. Pamiętaj, nasz dział graficzny służy pomocą w przygotowaniu projektu grafiki.

Chcesz zrealizować zamówienie lub masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń do Nas! 🙂
Tel.: 501 080 156
Tel.: 535 122 212
Tel.: 733 315 000

.